Akiniai SALICE 012 CRX (Raud)

 • Kraunamos nuotraukos
  7900

  Prekę parduotuvėje turime.

   

  Prekės pristatymas per 1-2 d.d.

  Šiuo metu parduotuvėje neturime.

   

  Prekės pristatymas per 7-10 d.d.

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Salice
 • Salice 012 ITA CRX akiniai atsparūs įbrėžimams su IDRO lęšiais, atstumiantys vandenį ir dulkes, taip geriau optimizuodami matomumą bet kokiomis oro sąlygomis. 2015 m. sezono naujiena. Lengvi, plataus matymo, panoraminis lęšis. Integruota priekinė oro ventiliacija. Grilamid TR90 lengvas, lankstus ir patvarus rėmas. 

  Apsauga: nuo UV saulės spindulių - UV400.
  Lęšiai: CRX daugiaspalvis lęšis
  Rėmelio spalva: Raudona
  Komplektuojami: kartu su atsarginiais skaidriais ventiliuojamais polikarbonato lęšiais, akinių dėklu ir valymo šluoste.
   
  Sąvybės:

  Keičiamos Megol® gumos nosies padas. Megol® gumos auselės, 3D guminė dekoracija.
  CRX – fotochrominių lęšių technologija aktyvuojama saulės spindulių, jie reaguoja į saulės šviesos intensyvumą pašviesėdami arba patamsėdami 
  Įbrėžimams atsparūs IDRO lęšiai, vanduo ir dulkės lengvai nuslysta lęšio paviršiumi išlaikant jį švarų ir pagerinant matomumą
  Parduodami kartu su atsarginiais skaidriais polikarbonato lęšiais, akinių dėklu ir valymo šluoste. 

  SALICE yra sporto prekių gamintojas iš Italijos, kuris specializuojasi akinių gamyboje. SALICE kolekcija garantuoja, kad tai "itališkas" produktas, pilnai pagamintas Italijoje.
  Ypatingą dėmesį skiria dizainui ir nuolatinių technologijų naujovėms, taip siekiant pagerinti sportininkų efektyvumą ir teikti pažangiausius produktus dviratininkams, bėgikams, slidininkams, snieglentininkams, moto sporto aistruoliams, buriuotojams, baidarininkams ir daugeliui kitų, kurie propoguoja sportą lauke. SALICE šiandien tapatinama su greičio, sporto, energijos ir adrenalino sąvokomis, dėl kurių šis prekės ženklas visada savo pastangas sutelkia į visas sporto šakas, kurioms ji yra įsipareigojusi.