Akiniai SALICE 012 RW (Balti/mėlyni)

 • Kraunamos nuotraukos
  8190

  Prekę parduotuvėje turime.

   

  Prekės pristatymas per 1-2 d.d.

  Šiuo metu parduotuvėje neturime.

   

  Prekės pristatymas per 7-10 d.d.

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Salice
 • Salice 012 RW akiniai atsparūs įbrėžimams su IDRO lęšiais, atstumiantys vandenį ir dulkes, taip geriau optimizuodami matomumą bet kokiomis oro sąlygomis. 2015 m. sezono naujiena. Lengvi, plataus matymo, panoraminis lęšis. Integruota priekinė oro ventiliacija. Grilamid TR90 lengvas, lankstus ir patvarus rėmas. Keičiamos Megol® gumos nosies padas. Megol® gumos auselės, 3D guminė dekoracija.

  Apsauga: nuo UV saulės spindulių - UV400.
  Lęšiai: RW daugiaspalvis lęšis
  Rėmelio spalva: Balti
  Komplektuojami: kartu su atsarginiais skaidriais ventiliuojamais polikarbonato lęšiais, akinių dėklu ir valymo šluoste.
   
  Sąvybės:

  Rainbow lenses (RW)

  Daugiaspalviai lęšiai (RW) dalyvauja paviršiaus atspindžio procese, susilpnindami šviesą, kuri akina bei šviesos atspindžius nuo vandens, sniego ir ledo. Šiuose lęšiuose yra žymiai pagerinta filtravimo technologija.

  Vidinėje lęšio dalyje veikia blizgesį slopinanti technologija. Sumažinamas akinimas, atsirandantis dėl šviesos atspindžių nuo paviršių. Rezultatas - aiškesnis matymas ir didesnis spalvų kontrastas

  Akiniai su vandenį-atstumiančiais lęšiais pasižymi glotnesniais nei bet kurie kiti lęšiais. Vanduo ir dulkės lengvai nuslysta lęšio paviršiumi išlaikant jį švarų. Šie lęšiai yra ypač tinkami lauko sportui.

  SALICE yra sporto prekių gamintojas iš Italijos, kuris specializuojasi akinių gamyboje. SALICE kolekcija garantuoja, kad tai "itališkas" produktas, pilnai pagamintas Italijoje.
  Ypatingą dėmesį skiria dizainui ir nuolatinių technologijų naujovėms, taip siekiant pagerinti sportininkų efektyvumą ir teikti pažangiausius produktus dviratininkams, bėgikams, slidininkams, snieglentininkams, moto sporto aistruoliams, buriuotojams, baidarininkams ir daugeliui kitų, kurie propoguoja sportą lauke. SALICE šiandien tapatinama su greičio, sporto, energijos ir adrenalino sąvokomis, dėl kurių šis prekės ženklas visada savo pastangas sutelkia į visas sporto šakas, kurioms ji yra įsipareigojusi.