Apie UltraBike

 • UAB „Ultro“ — didžiausia elektroninė dviračių ir jų priedų parduotuvė Lietuvoje, įkurta 2014 metais. Prekiaujame šveicarų gamybos plento ir kalnų dviračiais „SCOTT“ su kuriais važinėja profesionali australų plento dviračių komanda „Orica–BikeExchange“. Taip pat atstovaujame šveicarų prekės ženklą BMC bei austrų dviračių gamintojo ženklą KTM. 

  Taip pat savo klientams siūlome vokiečių gamybos plento ir kalnų dviračius „GHOST“. Priimame užsakymus JAV gamintojo kalnų ir plento dviračiams „Specialized“, kuriuos galite išsirinkti iš specialaus katalogo. Visiems dviračiams taikoma 24 mėn. garantija.

   

  Internetinė prekyba

  Savo klientams siūlome prekes įsigyti patogiausiu būdų — internetu. Lietuvoje siunčiame siuntas į visus miestus. Vykdome užsakymus iš didžiausios dviračių sporto prekių parduotuvės "Bike-Discount" esančios Vokietijoje. Pristatymas trunka apie 7-14 darbo dienas. Dėl užsakymo prašome kreiptis el. paštu: info@ultrabike.lt arba telefonu  +370 688 26512 . Taipogi perkantiems dideliais kiekiais galime pasiūlytį didmenines kainas.

  Prekes galite atsiimti parduotuvėje Vilniuje, adresu Konstitucijos pr. 23B, šalia verslo centro „Quadrum“. Susisiekti su mumis galite telefonu  +370 688 26512  arba elektroniniu paštu info@ultrabike.lt. Šalia parduotuvės yra automobilių stovėjimo aikštelė (Geltona zona).