Garmin Edge® 520 Heart Rate Bundle

 • Kraunamos nuotraukos
  35010
  38900 Sutaupykite 3890

  Prekę parduotuvėje turime.

   

  Prekės pristatymas per 1-2 d.d.

  Šiuo metu parduotuvėje neturime.

   

  Prekės pristatymas per 7-10 d.d.

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Garmin
 • Dviračio GPS kompiuteris, padedantis varžytis ir palyginti rezultatus

  • Platformos „Strava“ segmentai, suteikiantys galimybę varžytis gyvai
  • Jei naudojami jėgos ir pulso jutikliai, teikia VO2 ir fizinio atsistatymo laiko informaciją
  • Dera su atitinkamais ANT+® uždarų patalpų treniruokliais, gali rodyti duomenis ir valdyti
  • Jei kartu naudojamas jėgos matuoklis „Vector™“ arba „Vector 2“, stebi rodiklį „Functional Threshold Power“ (FTP – gebėjimas išlaikyti galios maksimumą), jėgos vatus masės kilogramui ir važiavimo dviračiu dinamiką
  • Ryšio funkcijos¹: automatinis įkėlimas, tiesioginis sekimas, išmanieji pranešimai, trasų siuntimas / gavimas, bendrinimas per socialinius tinklus, orų duomenys

  Edge 520

  Jūsų konkurencinis pranašumas

  Paėmėme aerodinamišką populiariojo „Edge 500“ korpusą ir į jį sudėjome dinaminius iššūkius „Strava“ tiesioginiuose segmentuose, spalvinį ekraną, ryšio galimybes ir pažangias analizės funkcijas. Taip atsirado „Edge 520“ – tinkamo dydžio dviračių GPS kompiuteris su visomis funkcijomis, kurių tik galėtumėte norėti, tinkamas dviratininkams, į sportą žiūrintiems rimtai.

  Edge 520Įrodykite savo pranašumą

  „Edge 520“ – tai pirmasis dviračio kompiuteris, palaikantis platformos „Strava“ tiesioginius segmentus, su kuriuo gaunate ir 3 mėnesių trukmės „Strava Premium“ prenumeratą. Kai turite šią prenumeratą, jūsų „Strava“ segmentai, pažymėti žvaigždute, automatiškai sinchronizuojami su „Edge 520“, todėl informacija apie jūsų važiavimą teikiama tiesiogiai. Be to, gaunate pranešimus apie segmentų pradžią bei pabaigą, o kai juos įveikiate – sužinote savo reitingą lyderių lentelėje.

  Išvystykite jėgų maksimumą

  Sunku prisiversti treniruoklių salėje minti vienišus kilometrus? Jei „Edge 520“ prijungsite prie ANT+ treniruoklio, esančio patalpose, įgysite gausybę treniruočių funkcijų. Tarkime, norite treniruotis pastoviai išlaikydami 240 vatų galią. Nustatykite šį rodiklį įtaise „Edge 520“, pradėkite minti pedalus ir treniruoklis automatiškai prisitaikys prie jūsų siekiamo tikslo, o 520-ukas rodys jūsų statistinius duomenis. Be to, galite važiuoti kito dviratininko sukurta trasa ir tiesiogine prasme lenktyniauti su jo užfiksuotais statistiniais rodikliais – treniruoklis automatiškai pritaikys pasipriešinimą taip, kad tai atitiktų aukščio kitimo profilį.

  Jei jį sujungsite su galios matuokliu, „Edge 520“ suteiks dar daugiau funkcijų, tokių kaip FTP ir w/kg stebėjimas, kad galėtumėte lyginti save su kitais, arba važiavimo dviračiu dinamika². Integruota FTP testo funkcija padeda nustatyti bazinę galią – tiek ant treniruoklio, tiek ir plente. Prijunkite pulso matuoklį³ ir „Edge 520“ galės apskaičiuoti VO2 įvertį bei fizinio atsistatymo po važiavimo laiką – šis nurodo, kiek reiktų palaukti, kol vėl imsitės sunkios treniruotės.

  Optimizuotas ekranas

  Jei kalbame apie ekraną, „Edge 520“ nedaro jokių išlygų – tai 2,3 colio spalvų ir puikios skyros ekranas. Ekraną išdidinome iki maksimumo, kad tačiau išlaikėme „Edge 520“ kompaktiškumą. Be to, jums patiks ekrano aiškumas esant bet kokiam aplinkos apšvietimui.

  Ryšio technologijos – dviračiui

  „Edge 520“ dera su ANT+ jutikliais, tokiais kaip „Varia™“ dviračio radaras ir žibintai, greičio, pedalų mynimo dažnio matuokliai, „Edge“ ir VIRB® nuotolinio valdymo pultais bei atitinkamomis svarstyklėmis. Šį įrenginį taip pat galima integruoti į „Shimano Di2“ elektronines pavarų perjungimo sistemas, kad ekrane būtų rodoma tuo metu pasirinkta pavara. „Edge 520“ taip pat palaiko ANT+ galios matuoklius, įskaitant „Vector“ seriją.

  Suderinamumas su „iLevels“

  Atitinkami „Garmin Edge“ prietaisai nuo šiol veikia su WKO4 individualiais galios lygiais („iLevels“), naujausia metrika, pritaikyta dviratininkams ir triatlonu užsiimantiems sportininkams, kurie treniruodamiesi naudoja galios matuoklį. Dr. Andrew Coggan sukurti „iLevels“ – tai konkretūs treniruočių intensyvumo lygiai, pagrįsti unikalia sportininko fiziologija bei tuometine forma.

  Programinė įranga WKO4, kurią tobulina bendrovė „TrainingPeaks“, iš esmės pakeitė tai, kaip treneriai ir sportininkai analizuoja duomenis ir skiria treniruočių užduotis. Visiškai pritaikomi grafikai suteikia galimybę peržiūrėti ir lyginti konkrečius duomenis, kad galėtumėte gauti aiškesnių įžvalgų apie savo treniruotes. Kai imta naudoti galios trukmės kreivę, WKO4 pristatė kelias naujas treniruočių metrikas, pavyzdžiui, funkcinę rezervo gebą ir Pmax sekimą: abu šie rodikliai padeda treneriams ir sportininkams sekti jų konkrečią formą.

  Galia pagrįstų treniruočių užduočių skyrimas grindžiamas sportininko funkcine ribine galia bei atitaikomas pagal bendrąsias procentines vertes. „iLevels“ grindžiami galios trukmės kreive ir koreguojami automatiškai, pagal jūsų rezultatus. Taip aptinkami fizinės formos mikropokyčiai ir užtikrinama, kad visada treniruojatės išlaikydami reikiamą intensyvumą.

  Dabar atnaujinti „iLevels“ galite tiesiai iš WKO4 – tereikia prijungti jūsų „Edge“ ir šis „Garmin“ įrenginys atsisiųs dienos „iLevels“. Treniruočių metu šie „iLevels“ rodomi „Garmin“ pagrindiniame bloke, naudojant specialų 9 lygių rodinį. Nemokamą 14 dienų bandomąją WKO4 versiją galite atsisiųsti iš „TrainingPeaks“.

  Jungimas prie išmaniojo telefono

  Kai „Edge 520“ prijungtas prie tinkamo telefono ir programos „Garmin Connect™ Mobile“, galite naudotis tiesioginio sekimo, pranešimų iš išmaniojo telefono, bendrinimo per socialinius tinklus, orų informacijos bei įkėlimo belaidžiu ryšiu funkcijomis. Duomenys, vos trasą įveikus, gali būti automatiškai siunčiami į „Garmin Connect™“ – mūsų internetinę bendruomenę, kurioje važiavimus galite išsaugoti, planuoti ir bendrinti.

  Toliau nuo išvažinėtų takų

  „Edge 520“ idealiai tinka nuotykiams bekelėje: jo korpusas kompaktiškas ir tvirtas, o akumuliatoriaus energijos gali užtekti 15 valandų ar net ilgiau. Jis taipogi priima ne tik GPS, bet ir GLONASS palydovų signalus, todėl užtikrina didesnį tikslumą, kad ir kokią trasą būtumėte pasirinkę.

  ¹Kai susiejama su atitinkamu išmaniuoju telefonu.

  ²Kai naudojama su galios matuokliu „Vector“ arba „Vector 2“.

  ³Į kai kurių modelių komplektą įeina, kitiems modeliams reikia pirkti atskirai.

  4Įdiegus būsimą programinės įrangos naujinį.

  5Dera su pavarų perjungimo sistemomis „Shimano Di2“, turinčiomis funkciją „Shimano D-Fly Data Management“.

   

  • Spalvinis 2,3 colio ekranas
  • Atsparumas vandeniui (IPX7) ir smūgiams
  • Laiko, greičio atstumo ir padėties fiksavimas
  • Suderinamumas su „Garmin Connect“
  • Sekimas internetu, socialiniai tinklai, oro prognozės
  • Pranešimai iš išmaniųjų įrenginių
  • Realiojo laiko segmentų privalumai
  • Važiavimo dviračiu dinamikos duomenys, VO2 maksimumo skaičiavimas, fizinio atsistatymo prognozavimas, FTP duomenys, w/kg
  • Galimybė lyginti su ankstesniais savo pačių arba konkurentų rezultatais
  • Galimybė jungti papildomus jutiklius ar ANT+ įrenginius
  • Barometrinis aukštimatis
  • Akumuliatoriaus energijos užtenka iki 15 val.

   

  Techninės savybės

  Prietaiso matmenys (plotis x aukštis x ilgis): 4.9 x 7.3 x 2.1 cm
  Ekrano raiška: 200 x 265 taškai
  Jutiklinis ekranas: Ne
  Svoris: 60 g
  Baterija: Įkraunamoji ličio jonų baterija
  Baterijos veikimo laikas: iki 15 val
  Atsparumas vandeniui: Taip (IPX7) - 1m/30 min
  GPS: Taip
  Jautrus imtuvas: Taip

  Kortelė ir atmintis

  Vidinė atmintis: Iki 180 val
  Išsaugotos vietovės: 200
  Maršrutai: 0

  Funkcijos

  Širdies ritmo duomenys: Taip (galimybė susieti, su Bundle – komplekte)
  Kalorijų skaičiavimas pagal širdies ritmo duomenis: Taip
  Barometrinis aukštimatis: Taip
  Treniruotės kūrimas (treniruotės su pasirinktinais etapais ir perspėjimo zonomis): Taip
  Intervalinė treniruotė: Taip
  Temperatūra treniruotės metu: Taip
  Dviračio greičio / pedalažo jutikliai: Taip (galimybė susieti, komplekte Bundle pakuotėje)
  Suderinamumas su ANT+ mynimo jėgos jutikliais: Taip
  Duomenų peržiūra: Taip
  Automatinė sinchronizacija su kompiuteriu: Taip
  Konfigūruojamas ekranas: Taip
  Automatinis duomenų laukelių keitimas ekrane treniruotės metu: Taip
  Auto Lap® (automatinis rato žymėjimas): Taip
  Auto Pause® (laikmačio sustabdymas sustojus): Taip
  Virtual Partner® (treniruotė su virtualiu partneriu): Taip
  Tikslo pasiekimo signalas: Taip
  Atsparus smūgiams: Taip
  Garmin Connect™ suderinamumas (interneto svetainė duomenims peržiūrėti ir analizuoti): Taip (kartu su Garmin Connect Mobile, Bluetooth ryšiu)

  Papildoma informacija

  Papildoma informacija: Bluetooth palaikymas, išmanieji pranešimai, Live Track, GLONASS, Shimano Di2 palaikymas, galios segmentai tikru laiku

   

   

  Edge 520

  • Edge 520
  • Laikikliai (standartinis ir prie vairo)
  • USB laidas
  • Virvutė
  • Vartotojo vadovas

  Edge 520 Heart Rate Bundle

  • Edge 520
  • Širdies ritmo matuoklis
  • Pedalažo daviklis
  • Laikikliai (standartinis ir prie vairo)
  • USB laidas
  • Virvutė
  • Vartotojo vadovas