Garmin vivoactive HR (XL dydis)

 • Kraunamos nuotraukos
  24210
  26900 Sutaupykite 2690

  Prekę parduotuvėje turime.

   

  Prekės pristatymas per 1-2 d.d.

  Šiuo metu parduotuvėje neturime.

   

  Prekės pristatymas per 7-10 d.d.

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Garmin
 • Išmanusis GPS laikrodis su riešiniu pulsometru

  • Išmanusis GPS laikrodis su saulės šviesoje lengvai įskaitomu, didelės skyros jutikliniu ekranu
  • Integruotos sporto programos: bėgimas, dviračiai, plaukimas su GPS ir ne tik; jungti prie telefono nereikia
  • Konfigūruokite laikrodį pagal save pasirinkdami jums labiausiai patinkantį ciferblato dizainą, valdiklius ir laikrodžio programėles iš mūsų programų parduotuvės Connect IQ™
  • Išmanieji pranešimai¹ ir išmanioji trenerio funkcija iš Garmin Connect™, kai susiejamas telefonas
  • Iki 8 dienų veikianti baterija², kai naudojamas laikrodžio / aktyvumo sekimo³ režimas, arba iki 13 valandų, kai naudojamos GPS funkcijos

  Montana Banner 2

  vívoactive HR Heart Rate ScreenVisa širdimi, visą laiką

  Pulso matavimo nuo riešo technologija Elevate™3  leidžia visiškai pamiršti krūtinės dirželius ir pulso informaciją gauti tiesiai nuo riešo. Pagal širdies susitraukimų dažnį vívoactive HR apskaičiuoja sudegintų kalorijų skaičių, apibrėžia fizinės veiklos intensyvumą ir geriau įvertina jūsų pastangas3.

   

  Kartu su jumis aktyvus įrenginys

  Su vívoactive HR galėsite bėgioti, plaukioti, žaisti golfą, slidinėti ir ne tik. Jo programėlės, naudojančios GPS galimybes, stebi jūsų statistinius rodiklius, o išmaniųjų pranešimų funkcija² padeda nelikti be ryšio ir išlaikyti sporto ir gyvenimo pusiausvyrą. Jūsų aktyvumą vívoactive HR stebi³ ištisą parą: skaičiuoja žingsnius ir įkoptus aukštus, taip pat seka miegą ir fiksuoja aktyvias minutes. Bet kokia veikla aptinkama automatiškai, todėl vívoactive HR duomenis įrašo pats – net tada, kai pradžios mygtuką paspausti pamirštate. Galite būti tikri: šis laikrodis nuo jūsų neatsiliks. Laikrodžio ar aktyvumo stebėjimo režimu vienąkart įkrovus jis veikia iki 8 dienų2, o jei naudojate GPS, įrenginys veiks iki 13 valandų.

  vívoactive HR Last Run Screen

   

  Įžvalgos iš Garmin Connect

  vívoactive HR automatiškai sinchronizuojamas¹ su Garmin Connect – tai vienintelė nemokama programa, kuri stengiasi jus pažinti ir duoda patarimų, kad taptumėte stipresni nei buvote vakar. Ji primena, kad atėjo metas pajudėti, jei tądien vaikščiojote per mažai, arba praneša, jei tikslą pasiekėte. Be to, gausite sveikatos patarimų iš ekspertų, kurie taps virtualiais jūsų treneriais.

   

  Pradėkite visu greičiu

  Kadangi vívoactive HR turi ir akcelerometrą, ir GPS, su šiuo įrenginiu galėsite bėgioti ir lauke, ir patalpose. Galite nustatyti vibracinius įspėjimus apie pasiektas pulso, tempo ribas, bėgimo ar ėjimo intervalus ir pan. Yra ir daugiau treniruočių funkcijų, pavyzdžiui, Auto Lap® ir Auto Pause®. Po bėgimo šis įrenginys pateikia informacijos santrauką su statistiniais rodikliais, tokiais kaip bendrasis kilometražas, sudegintos kalorijos, vidutinis tempas ir bendroji sportavimo trukmė.

  vívoactive HR My Day – Cycling Screen

   

  Ant dviračio

  Važiavimo dviračiu GPS programa matuoja laiką, atstumą, greitį ir sudegintas kalorijas. Ją galima susieti su  įvairiais jutikliais4, pavyzdžiui, greičio ir mynimo dažnio, todėl galima matuoti ne tik treniruotes, bet ir kasdienį mynimą į darbą. Šis įrenginys taip pat dera su Varia® žibintais ir radarais, kad dviračiu važiuoti galėtumėte saugiau. 

   

  Nerkite gilyn

  Plaukiokite baseine ir be vargo matykite detalią statistinę informaciją, pavyzdžiui, visą ir atkarpų atstumą, tempą, grybšnių skaičių, tipą ir ne tik. Plaukimo programa galės skaičiuoti jūsų bendrąjį efektyvumą (SWOLF): tai nustatoma pagal baseino ilgio įveikimo greitį ir grybšnių skaičių. Funkcija Interval Count suteikia galimybę sklandžiai treniruotę sustabdyti ir vėl ją pratęsti. Baigę treniruotę peržiūrėkite duomenų suvestinę. Joje rasite atkarpų ir visos serijos vidurkius, bendrąją trukmę ir asmeninius rekordus.

   

  Puikus pirmasis smūgis

  Naujuose aikštynuose galėsite žaisti kasdien: atsisiųskite žemėlapį iš mūsų daugiau nei 40  000 golfo aikštynų žemėlapių duomenų bazės. Golfo programa gali rodyti supaprastintą ridenimo aikštelės vaizdą ir fiksuoti rezultatą: matysite, ar esate žemiau, ar aukščiau PAR. Funkcija PinPointer parodo kryptį link vėliavėlės koto, kai ridenimo aikštelės nesimato. Be to, spustelėję mygtuką galite matuoti ir smūgio atstumą.

   

  Irklavimas visa jėga

  Jums patinka irklentės? O gal esate kitų irklavimo šakų gerbėjas? Nepriklausomai nuo to, ar irkluojate patalpose, ar lauke, integruota irklavimo programa seka ir fiksuoja statistinius rodiklius. Vienu žvilgsniu galėsite pamatyti tempą, bendrąją trukmę, atstumą ir yrius.

   

  Ant snieguotų šlaitų

  Jei dieną leidžiate su slidėmis ar snieglente, vívoactive HR matuoja jūsų trimatį greitį – pagal paviršinį greitį ir atstumą bei geografinę ilgumą ir platumą. Be to, įrenginys automatiškai atskiria atkarpas ir suteikia galimybę naudotis funkcija Auto  Pause, kuri laikmatį sustabdo automatiškai, jei tuo metu stovite arba esate keltuve.

  vívoactive HR Smart Notifications Screen

   

  Likite prisijungę

  vívoactive HR gali suvibruoti ir parodyti visus pranešimus, kuriuos paprastai gaunate į atitinkamą savo įrenginį1  – nuo telefono skambučių iki socialinių tinklų pranešimų ar žinučių iš kitų mobiliųjų programų. vívoactive HR taip pat rodo oro informaciją, temperatūrą ir pan. Be to, šis įrenginys suteikia galimybę valdyti telefonu1  leidžiamą muziką, rasti telefoną, nuotoliniu būdu valdyti VIRB® kamerą ir naudojant funkciją LiveTrack realiuoju laiku pranešti draugams bei šeimos nariams, kur esate ir ką veikiate. Pritaikyti vívoactive HR pagal savo poreikius ar skonį galite rinkdamiesi kitokio dizaino ciferblatą, duomenų laukelius, laikrodžio programėles ar valdiklius iš mūsų parduotuvės Connect IQ™.

  ¹ Kai susiejama su atitinkamu išmaniuoju telefonu
  2 Baterijos veikimo trukmė priklauso nuo naudojimo ir išmaniojo telefono modelio
  ³ Aktyvios veiklos stebėjimo tikslumas
  4 Parduodama atskirai

  Įtaiso nešiojimas ir priežiūra
  Ženklas su žodžiu Bluetooth® ir atitinkami logotipai yra registruotieji prekės ženklai, priklausantys Bluetooth SIG, Inc.

   

  Išmanusis GPS laikrodis su saulės šviesoje lengvai įskaitomu, didelės skyros jutikliniu ekranu

  • Integruotos sporto programos: bėgimas, dviračiai, plaukimas su GPS ir ne tik; jungti prie telefono nereikia
  • Pritaikykite laikrodį pagal savo poreikius pasirinkdami jums labiausiai patinkantį ciferblato dizainą, valdiklius bei kitas laikrodžio programėles iš mūsų parduotuvės Connect IQ™
  • Išmanieji pranešimai¹ ir išmanioji trenerio funkcija iš Garmin Connect™, kai susiejamas telefonas
  • Iki 8 dienų veikianti baterija², kai naudojamas laikrodžio ar aktyvumo sekimo³ režimas, arba iki 13 valandų, kai naudojamos GPS funkcijos

   

  Techninės savybės

  Prietaiso matmenys (plotis x aukštis x ilgis): Tik laikrodis: 30,2 x 57 x 11,4 mm; standartinės apyrankės ilgis: 137–195 mm; XL apyrankės ilgis: 162–225 mm
  Ekrano dydis: 28,6 x 20,7 mm
  Ekrano raiška: 205 x 148 taškai
  Jutiklinis ekranas: Taip (spalvotas)
  Svoris: Standartinis: 47,6 g; XL: 48,2 g
  Baterija: Įkraunamoji ličio jonų baterija
  Baterijos veikimo laikas: Iki 8 dienų laikrodžio režimu (24/7 pulso stebėjimas); iki 13 val. GPS režimu
  Atsparumas vandeniui: 5 ATM (iki 50 m)
  GPS: GPS ir GLONASS
  Jautrus imtuvas: Taip

  Kortelė ir atmintis

  Golfo laukų žemėlapiai: Taip (pasauliniai)

  Funkcijos

  Širdies ritmo duomenys: Taip (integruotas optinis riešinis pulsometras. Yra galimybė naudoti krūtinės širdies ritmo daviklį)
  Kalorijų skaičiavimas pagal širdies ritmo duomenis: Taip
  Barometrinis aukštimatis: Taip
  Dviračio greičio / pedalažo jutikliai: Taip (galimybė susieti su papildomai įsigyjamu dviračio greičio / pedalažo jutikliu)
  Plaukimo metrika (yrių / grybšnių tipas, skaičius, baseino ilgis): Taip
  Atstumas / ratų skaičius: Taip
  Rankos judesių skaičiavimas: Taip
  Smūgio tipas: Taip
  SWOLF (plaukimo efektyvumas): Taip
  Tempas: Taip
  Automatinė sinchronizacija su kompiuteriu: Taip
  Konfigūruojamas ekranas: Taip
  Auto Lap® (automatinis rato žymėjimas): Taip
  Auto Pause® (laikmačio sustabdymas sustojus): Taip
  Žingsniamatis: Integruotas akselerometras
  Perspėjimas apie nustatyto tempo nesilaikymą: Taip
  Garsinis ir vibracinis signalas: Taip
  Atsparus smūgiams: Taip
  Sportinis laikrodis: Taip
  Garmin Connect™ suderinamumas (interneto svetainė duomenims peržiūrėti ir analizuoti): Taip (kartu su Garmin Connect Mobile, Bluetooth ryšiu)
  Smūgio atstumo skaičiavimas: Taip
  Rekordų išsaugojimas: Taip
  Galimybė peržiūrėti duomenis kompiuteryje: Taip

  Papildoma informacija

  Papildoma informacija: Aktyvumo sekimas, miego sekimas, aktyvių minučių kiekis (savaitėje), užlipti aukštai, širdies ritmo zonos, Bluetooth
  Connect IQ suderinamumas (papildomos programos, duomenų laukeliai, ciferblatai, valdikliai): Taip
  Sudegintos kalorijos: Taip

   

  • vívoactive HR
  • USB įkrovimo/duomenų laidas
  • Vartotojo vadovas