Hypotoninis gėrimas Maxim 2kg

 • Kraunamos nuotraukos
  3600

  Prekę parduotuvėje turime.

   

  Prekės pristatymas per 1-2 d.d.

  Šiuo metu parduotuvėje neturime.

   

  Prekės pristatymas per 7-10 d.d.

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
 • Maxim Energy Drink yra milteliai, kuriuos sumaišius su vandeniu, gaunamas gaivinantis energinis gėrimas, prisotintas angliavandeniais bei mineralais. Maxim Energy Drink sudėtyje suderinti maltodekstrinas, sacharozė, vitaminai ir mineralai užtikrina greitą energijos tiekimą ir optimalią hidraciją.


  Fizinio krūvio metu svarbu atstatyti skysčių balansą ir užpildyti glikogeno atsargos raumenyse, kad jie neišsektų. Netekus 2% kūno skysčių jūsų sportiniai rezultatai gali pablogėti nuo 20% iki 40%. Gali pasireikšti ir kiti dehidracijos požymiai: traukti mėšlungis, galvos skausmas, perkaitimas. Fizinio krūvio metu jūs netenkate ne tik skysčių, bet ir glikogeno (energijos) bei mineralų. Sumažėjus glikogeno atsargoms jūsų treniruotės efektyvumas bei rezultatai gali sumažėti iki 50%. Todėl geriausia fizinio krūvio metu gerti hipotoninį gėrimą, kuris atstato skysčių balansą bei mineralų ir glikogeno atsargas. Maxim Energy Drink kaip ir kiti hipotoniniai skysčiai yra mažiau koncentruoti nei kūno skysčiai, todėl kūnas juos greičiau įsisavina, lyginant su izotoniniais gėrimais. Dėl to, o taip pat dėl subalansuoto natrio bei angliavandenių Maxim Energy Drink turi įtakos greitesniai rehidracijai. Maxim Energy Drink - tai idealus pasirinkimas treniruojantis ar varžantis karšto ir drėgno oro sąlygomis, kai reikia žymiai daugiau skysčių.

   

  Sudėtis. Maltodekstrinas, fruktozė, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinų rūgštis, kvapiosios medžiagos, dažiklis burokėlių raudonasis, mineralai: natrio chloridas, trikalio fosfatas, magnio karbonatas, vitaminai: C, niacinas, E, pantoteno rūgštis, B2, B6, B1, biotinas, B12.

   

  Alerginės medžiagos: Maxim Energy Drink sudėtyje gali būti pieno, kiaušinių, sojų liekanų. Gaminta įrangimais, kuriais buvo perdirbti pienas, sojos, kiaušiniai, žuvis.

   

   

  Kaip naudoti Maxim Energy Drink?

  Fizinio krūvio metu:

  Kiekis energinio gėrimo, kurį reikėtų suvartoti fizinio krūvio metu priklauso nuo individualių atleto savybių, oro sąlygų, fizinio krūvio intensyvumo ir trukmės. Nepaisant to mes pateiksime kelias gaires:

  Išgerkite 200-500 ml prieš pat startą.
  Išgerkite po 200 ml fizinio krūvio metu kas 15-20 min, tam kad atstatyti skysčių balansą.
  Patarimas: Jei nėra galimybės gerti Maxim Energy Drink varžybų metu, gerkite šį gėrimą treniruočių metu kas 15-20 min po 200 ml, tai pagerins jūsų pasirengimą.
  Pastaba: išgerkite po 300 ml kas 15-20 min esant labai karštoms oro sąlygoms.

   

  Po fizinio krūvio:

  Išgerkite vidutiniškai 500 ml Maxim Energy Drink iš kart po fizinės veiklos, tam kad atstatyti skyčių balansą.
  Pastaba: Po intensyvios fizinės veiklos, kuri trunka ilgiau nei 1 val., mes patartume naudoti Maxim Recovery produktus (Recovery Drink arba Recovery Bar), tam kad greičiau užpildyti angliavandenių rezervus. Prieš vartojant Recovery produktus išgerkite 500 ml Energy Drink.

   

  Trumpai:

  Maxim Energy Drink, tai hipotoninis gėrimas, kuris greitai ir optimaliai yra įsisavinamas organizmo;
  Maxim Energy Drink litre būna nuo 48,5 g iki 74 g angliavandenių, priklausomai nuo jūsų pasirinktos koncentracijos (2 šaukšteliai=mažiau saldu / 3 šaukšteliai=saldu);
  Maxim Energy Drink sudėtyje yra maltodekstrino ir fruktozės, reikalingų greitai ir nenutrūkstamai energijai gauti;
  Maxim Energy Drink sudėtyje yra 9 vitaminai, tam kad pagerinti angliavandenių apytaką;
  Maxim Energy Drink sudėtyje yra 4 būtiniausi mineralai (kalis, natris, chloras, magnis), tam kad užtikrinti optimalų skysčių ir mineralų balansą;
  Maxim Energy Drink osmosinis slėgis siekia iki 291
  Maxim Energy Drink tinka vegetarams;
  Maxim Energy Drink sudėtyje nėra ingridientų esančių dopingo sąraše.