

1 / 2
Dynamic Fabulous Finish apsauginis poliravimo skystis / 400 ml
0.0|0 Atsiliepimai
Prekės kodas: DY-014
Gamintojas: Dynamic
€14.90
Pasirinkite dydį ar variantą:
Pristatymas ir atsiėmimas
Atsiimkite parduotuvėjeGalite atsiimti birželio 23 d. – birželio 24 d.
Vilniaus parduotuvė · Konstitucijos pr. 23B, Vilnius
Pristatymas į namusbirželio 23 d. – birželio 25 d.
Pristatymas į paštomatąbirželio 23 d. – birželio 25 d.
Dynamic Fabulous Finish – apsauginis poliravimo skystis, skirtas dviračio rėmo ir komponentų priežiūrai bei apsaugai.
Šis silikoninis purškiklis yra sukurtas siekiant apsaugoti dviratį nuo neigiamo aplinkos poveikio ir nešvarumų kaupimosi. Priemonė suteikia paviršiams spindesį, palengvina tolesnę dviračio priežiūrą bei užtikrina ilgalaikę apsaugą nuo korozijos, todėl dviratis ilgiau išlieka estetiškai patrauklus ir techniškai tvarkingas.
Pagrindinės savybės:
- Vandenį ir nešvarumus atstumianti technologija: apsauginė plėvelė neleidžia purvui ir drėgmei prilipti prie dviračio rėmo bei detalių.
- Apsauga nuo korozijos: padeda išvengti rūdžių susidarymo ir saugo metalinius komponentus nuo žalingo aplinkos poveikio.
- Saugumas medžiagoms: saugus naudoti ant anglies pluošto (karbono), plastiko, odos bei guminių tarpinių.
- Universalus pritaikymas: tinkamas rėmui, pedalams, balneliams ir kitoms sunkiai pasiekiamoms vietoms padengti.
- Blizgesio efektas: suteikia paviršiams atnaujintą, blizgantį vaizdą.
- Talpa: 400 ml.











