Naujienos

Kaip išsirinkti padangas?

Planuojate atsinaujinti padangas? Nežinote, ką geriausiai pasirinkti? Dalinamės Ultrabike Lietuva mechaniko patarimais, kaip išsirinkti padangas varžyboms, treniruotėms ar ilgiems žygiams.

Viskas apie plento dviračių komponentų grupės (1 dalis)

 Norime su Jumis pasidalinti mintimis apie plento dviračių komponentų grupes. Shimano, SRAM ir Campagnolo – trys pagrindiniai plento dviračių sistemų gamintojai. 

Plento dviračių grupių komponentai (2 dalis)

Toliau tęsiame straipsnį apie plento dviračių grupių komponentus! Dabar, kai jau žinome, kuo skiriasi grupės ir jų asortimentas, galime apžvelgti individualius grupių komponentus. Mes paaiškinsime pagrindinius skirtingų prekės ženklų skirtumus, ir į ką reikia atkreipti dėmesį perkant aukščiausios klasės produktus.

Kaip išrinkti dviratį vaikui?

Dviratį vaikui išrinkti reikia pagal jo ūgį, nes vaikai auga ne vienodai. Vieni greičiau, kiti lėčiau. Vaikiškų dviračių dydžiai būna nurodyti pagal rato dydį nuo 12" colių iki 26" colių. 

Kuo skiriasi plentiniai bateliai nuo MTB?

Nesenai pradėjusiems važinėti gali tekti išgirsti tokius terminus kaip: kalnų dviračių bateliai (anglų k. MTB shoes) plentiniai bateliai (anglų k. road shoes). Kas tai per batai?