Šalmas KASK Mojito

 • 12900
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
 •  Sukurtas naudojant įnovatyvią In-Moulding sistemą, šalmas Mojito siūlo artimą ir patogų dizainą dėl savo Up‘n’Down reguliavimo sistemos. Vidinių pagalvėlių medžiaga padengta antibakteriniu ir antimikrobiniu  Sanitized® procesu. Užsegimo dirželis pagamintas iš Eco odos, kas yra be galo patogu ir neleidžia odai sudirgti. 

  TECHNOLOGIJOS


  ECO ODOS UŽSEGIMO DIRŽELIS
  Smakro pagalvėlė su Eco odos dirželiu, kuris yra analerginis ir lengvai plaunamas, suteikia patogumą ir saugo odą nuo sudirgimo. 


  IN MOULDING
  Inovatyvioji “in moulding” technologija,  jungianti vidinį polistireno dangtelį su išorinio polikarbonato, užtikrina geresnę amortizaciją ir smūgio sugerimą.


  MIT
  MIT Technologija, kuri yra taikoma visiems KASK dviratininko šalmams, garantuoja aukštesnį saugumo lygį ir visišką apsaugą, dėka polikarbonato sluoksnio, kuris yra šalmo viršutinėje, apatinėje, galinėje ir pagrindinio žiedo dalyse.  


  SANITIZED MEDŽIAGA APDIRBTI AUDINIAI
  Vidinių pagalvėlių medžiaga padengta antibakteriniu ir antimikrobiniu Sanitized® procesu. 


  UP & DOWN REGULIAVIMO SISTEMA
  Up‘n’down reguliavimo sistema suteikia patį tiksliausią ir patogiausią šalmo pritaikomumą, kuris yra dėka unikalaus dvigubos ašies dizaino. Tai leidžia šalmo galinę dalį sureguliuoti pagal dirželius, kurie yra lengvai patempiami, kad sumažintu įtampą kartu su centriniu reguliavimo ratuku.  Ši reguliavimo sistema sujungta kartu su kvėpuojančiu, neslystančiu, geliniu vidiniu sluoksniu užtikrina aukščiausią kokybe naudotojui. 


  AUKŠČIAUSIAS MATOMUMAS
  Aukščiausio matomumo lipdukai skirti maksimaliam saugumui net ir prasčiausiose matomumo sąlygose.